5. Dívka v krajině

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 75 cm, rámování: 89 x 134 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:04 SEČ

Zbývá: 8d 20h 5m 37s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč