61. Svět - trojdílný obraz, 360 cm

Autor: Ivan Sedliský
(1926 Ostrava - 1996 Praha)

Trojdílný panoramatický obraz zobrazující figury ve třech tématických polích, olej na desce, prostřední deska poškozena. Obraz byl zhotoven na objednávku státu v osmdesátých letech 20. století a od té doby do dnes umístěn jako výzdoba haly základní školy.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 363 cm, výška: 153 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč