Oči

Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)

signováno vpravo dole v tisku, volně v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: volný list 19 x 12,5

Konec dražby: 08.03.2022 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč