25. Dívka a orel
Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)
Technika: zlacená ražba, na reversu galerijní štítek. paspartováno, zaskleno a rámováno
Datace: 1948
Šířka: 6 cm, výška: 8 cm, rámování: 31 x 27 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč