Dívka a orel

Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)

Technika: zlacená ražba, na reversu galerijní štítek. paspartováno, zaskleno a rámováno
Datace: 1948
Šířka: 6 cm, výška: 8 cm, rámování: 31 x 27 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč