36. Chlapec s hvězdami

Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: zinkografie na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 32 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč