4. Listy

Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 48,5 x 39 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč