Zasněná dívka s květem

Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)

Signováno a datováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: zinkografie
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 37,5 x 28 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč