Střepy snů
Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)
Signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: ofset, datace: 1966
Šířka: 14 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 31,5 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč