Rákosí

Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)

Ilustrace Toyen z knihy "Máj" Karla Hynka Máchy, Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, materiál: knižní litografie
Šířka: 18 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 40,5 x 36 cm

Konec dražby: 08.03.2022 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč