100. Červený revolver

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 9/100, přiložen certifikát, na reversu razítko Newyorské galerie Leo Castelli
Technika: litoofset
Šířka: 38,3 cm, výška: 56,3 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 20.07.2021 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč