114. Mickey mouse
Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)
Signováno vpravo dole v tisku, na reversu certifikát Leo Casteli Art gallery New York. Číslováno 17/100, zaskleno a rámováno
Technika: litoofset
Šířka: 38 cm, výška: 57 cm, rámování: 65 x 45 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč