176. Campbell´s
Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)
značeno dole uprostřed
Technika: digitální tisk, datace: 2013
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 20:58 SELČ
Zbývá: 6d 22h 28m 58s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč