Dollar

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/125, certifikát autentičnosti přiložen k dílu, volný list
Technika: litografie, datace: 2018
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč