20. Motýlek

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

signováno vlevo dole v tisku, číslováno vpravo dole tužkou 241/2400, Na reversu holografická značka a razítko, na zadní straně přilepeno Certificate of Authenticy Aviomar Italia S.P.A, rámováno, zaskleno
Technika: litoofset
Šířka: 60 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 65,5 x 65,5 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč