Marylin

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 69/100, součástí přiloženo: Andy Warhol Collection art gallery popisek s podpisem, na reversu razítka Art Gallery New York, Tree of life, Leo Castelli, Georges Israel Editeur, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 35 cm, výška: 35,5 cm, rámování: volný list 57 x 38 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč