Nosorožec

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole, číslováno 19/100, Georges Israel Editeur, součástí přiloženo: Andy Warhol Collection art gallery popisek s podpisem, na reversu razítka Art Gallery New York, Tree of life, Leo Castelli, zarámováno a zaskleno
Technika: Litoofset
Šířka: 38 cm, výška: 57 cm, rámování: 66,5 x 48 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 21.01.2021 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč