3. Superman

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 105/125, Na reversu holografická značka a razítko, Přiloženo: Certificate of Authenticy Aviomar Italia S.P.A, volný list
Technika: Litoofset
Šířka: 34 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 35 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 8d 17h 42m 52s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč