Tygr

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 44/100, na zadní straně přilepeno: Andy Warhol Collection art gallery popisek s podpisem, na reversu razítka Art Gallery New York, Tree of life, Leo Castelli, Georges Israel Editeur, rámováno a zaskleno
Technika: litoofset
Šířka: 36 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 67 x 48 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč