Mona Lisa

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno tužkou 4/100, na reversu rayítka Art Gallery New York, přiložen Licenční certifikát Andy Warhol LTD Foundation New york, zaskleno a rámováno
Technika: Litoofset
Šířka: 38 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 64 x 44 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč