63. Mickey mouse
Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)
Signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 20/100, na reversu certifikační hologram a galerijní razítko.
Technika: litoofset
Šířka: 36 cm, výška: 37 cm, rámování: 57 x 38 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč