Santa

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 62/100, součástí přiloženo: Andy Warhol Collection art gallery popisek s podpisem, na reversu razítka Art Gallery New York, Tree of life, Leo Castelli, Georges Israel Editeur, zarámováno a zaskleno
Technika: Litoofset
Šířka: 37 cm, výška: 37 cm, rámování: 68 x 69 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč