Zebra

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 72/100, součástí přiloženo: Andy Warhol Collection art gallery popisek s podpisem, na reversu razítka Art Gallery New York, Tree of life, Leo Castelli, Georges Israel Editeur, zarámováno a zaskleno
Technika: Litoofset
Šířka: 36 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 67,5 x 48,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč