87. American Indian

Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)

signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno tužkou 13/100, na reversu razítka Art Gallery New York, přiloženo: Andy Warhol Collection Art gallery New York číslováno 13/100, volný list
Technika: litoofset
Šířka: 32,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 57 x 38 cm, volný list

Konec dražby: 19.07.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč