Krajina
Autor: ? Richter
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 55 x 72
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč