Létající muž

Autor: Jan Kavan
(1947 Zlín)

Signováno a datováno dole uprostřed, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1997
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč