66. Párové zlacené rámy

2 kusy, 47 x 36 cm viditelný rozměr v oblouku, možno vložit 51 x 40 cm, zlaceno pravým plátkovým zlatem
Šířka: 71 cm, výška: 83 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:43 SELČ

Zbývá: 22d 23h 36m 25s

Vyvolávací cena: 8 000 Kč