109. Zasněžené kopce
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 36 x 45 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč