114. Cesta
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x25 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč