12. Rybník

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

Signováno vlevo dole tužkou, rámováno a zasklenov
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 25 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč