120. Vesnička
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vlevo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 16 cm, rámování: 23 x 27 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč