Mokřad

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 60,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 49,5 x 75 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč