132. Výhled do kraje
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 23 x 30 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč