1483. Zimní vesnice
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 65 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč