156. Vysočina

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 35 cm

Konec dražby: 26.11.2019 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč