160. Na návsi
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 16 cm, rámování: 22 x 26
Konec dražby: 10.08.2021 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč