Zimní chalupy

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 25 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč