28. Zima na vesnici
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, materiál: sololit
Šířka: 36 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 40 x 49 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč