Vysočina

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 47 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč