Vysočina

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 39,5 x 44 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč