42. Zima na samotách
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 121 cm, výška: 61 cm, rámování: 75 x 135 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč