Vysočina

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 29 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 40 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč