63. Tání na Vysočině
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 35 pošk.
Konec dražby: 28.01.2020 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč