Zimní planina

Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 10 cm, rámování: 17 x 27 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč