88. Zimní chalupa
Autor: Jan Odvárka
(1943 Dvůr Králové)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 31 x 36 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč