1. Podzim pod Hůrkou u Tábora

Autor: Karel Liška
(1914 Poltava - 1985 Daisendorf)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 80,5 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 000 Kč10.9.2020 19:39:19 (limit 10.9.2020 19:39:19)
1 700 Kč8.9.2020 20:20:34