274. Snopy na poli

Autor: Bohumír Kouba
(? ?)

signováno vlevo dole, poškozeno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 42 cm, rámování: 52 x 63 cm

Konec dražby: 28.07.2019 17:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč