6. Kardašova Řečice

Autor: Bohumír Kouba
(? ?)

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce, datace: 1965
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 63 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč