158. Jižní plody

Autor: Antonín Horn
(M M)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 48,5 cm

Konec dražby: 26.11.2019 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč