Alpské jezero

Autor: ? Jannson
(? ?)

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 102 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč