Refuge

Autor: Micheline Chibrac
(1912 Francie - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 66 x 58 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč